ما یک تیم متشکل از مهندسان مکانیک و کامپیوتر می‌باشیم که با هدف بهینه سازی اطلاعات فنی و تجاری صنعت تاسیسات برای کاربران ایرانی سایت www.hararat.com را راه‌اندازی کرده‌ایم.سعی ما بر این است که سایت ما، اطلاعات رایگان گسترده‌ای در اختیار  مخاطبان خود قرار دهد.

در قسمتهای مختلف سایت ، بر اساس رشته‌های کاری مختلف (نظیر شیر‌آلات یا تصفیه آب) این اطلاعات طبقه بندی میشود.

حضور در بانکهای اطلاعاتی فعالان هر رشته تخصصی در قسمتهای مختلف سایت به صورت کاملاَ رایگان است . اطلاعات خود را برای ما به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

در قسمت لینکستان ، برترین سایتهای تاسیساتی بین‌المللی ارائه شده است، نکته حائز اهمیت تمامی این سایتها،اطلاعات گسترده فوق العاده جذاب و تخصصی است که برای عموم قابل دسترسی میباشد . توصیه ما( بالاخص برای دانشجویان) اینست که به عنوان یک وبگرد ، این مجموعه را مورد بررسی قرار دهید.

ما همواره برای گسترش فعالیتهایمان ، منتظر نظرات شما هستیم و دست دوستانی که بتوانند به عنوان همکار (حتی پاره‌وقت) در زمینه تامین مقالات ،تکمیل بانکهای اطلاعاتی،بازرگانی و ... ما را یاری کنند به گرمی می‌فشاریم و بدیهی است که از منظر اقتصادی همکاران خود را حمایت میکنیم.

 

با ما در تماس باشید